Президент Румунії порадив, як Європі долати виклики

Президент Румунії порадив, як Європі долати виклики

832
Ukrinform
Румунія виступає за пошук конструктивних і прагматичних рішень, здатних повернути довіру громадян до Євросоюзу, а виклики, що стоять перед Європою, можна подолати лише спільними зусиллями всіх держав-членів співдружності.

Про це заявив президент Румунії Клаус Йоханніс під час спільної з президентом Франції Франсуа Олландом прес-конференції в Бухаресті, повідомляє власний кореспондент Укрінформу

"На даний час ми готуємося до саміту у Братиславі, на якому обговорюватиметься майбутнє Європейського Союзу. В рамках саміту Румунія має намір взяти найактивнішу участь у роботі з пошуку конструктивних і прагматичних рішень, здатних повернути довіру громадян. Виклики, що стоять перед усіма нами, можна подолати лише згуртованими зусиллями і спільними діями всіх 27 держав-членів ЄС", - підкреслив Йоханніс.

Він висловив сподівання, що після Братиславського саміту Євросоюз стане міцнішим, з більш функціональними європейськими інституціями, орієнтованими на досягнення конкретних результатів.

Франсуа Олланд, у свою чергу, заявив, що на саміті у Братиславі необхідно буде також зосередитися на пошуку рішень по забезпеченню безпеки європейських громадян і захисту кордонів Євросоюзу.

Президент Франції перебуває з одноденним візитом в Румунії, в рамках якого він ознайомиться з будівництвом інфраструктури Національного науково-дослідного інституту фізики та ядерної технології у Мегурелі. У другій половині дня глава Франції разом з Прем'єр-міністром Румунії Дачианом  Чолошом візьме участь в офіційному відкритті заводу Airbus Hеlicopters в місті Брашов. Очікується, що під час візиту буде підписано ряд двосторонніх угод про співпрацю.

Це перший після 1997 року візит президента Франції до Румунії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-