У Таїланді підтримали "конституцію хунти"  - попередні дані

У Таїланді підтримали "конституцію хунти" - попередні дані

892
Ukrinform
За попередніми даними, понад 60 відсотків проголосували за конституцію, що може посилити владу військових.

Про це повідомляє Німецька хвиля.

"За результатами підрахунку 90 відсотків бюлетенів, більшість виборців у Таїланді на референдумі в неділю, 7 серпня, підтримала нову конституцію, написану військовою хунтою. За попередніми даними, 62 відсотки таїландців висловилися за нову конституцію, а 38 відсотків - проти, повідомили у виборчій комісії країни", - йдеться у повідомленні.

Явка на референдумі становила близько 55 відсотків, право голосу в Таїланді мають 50 мільйонів осіб. Як зазначає інформагенція AFP, поточний референдум підкреслив поділ країни. Проти нової конституції проголосувала більшість виборців лише на бідному переважно сільському північному сході Таїланду.

За новою конституцією, у 2017 році в Таїланді мають пройти загальнонаціональні вибори. Критики написаного військовими основного закону стверджують, що він - недемократичний і посилить вплив армії на всі сфери життя в країні. Зі свого боку, військові обіцяють, що нова конституція допоможе побороти корупцію, від якої потерпає країна.

Як відомо, у травні 2014 року в Таїланді стався військовий переворот. У зв'язку із заворушеннями, які тривали в країні упродовж кількох місяців, армія запровадила воєнний стан на всій території країни.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-