Загроза вибуху літака порушила роботу Гамбурзького аеропорту

Загроза вибуху літака порушила роботу Гамбурзького аеропорту

1288
Ukrinform
Загроза вибуху на борту літака німецької авіакомпанії Air Berlin призвела до тимчасової зупинки всіх польотів в аеропорту Гамбурга.

Про це в понеділок інформує FOCUS

«Незабаром після зльоту літака, що прямував курсом з Мюнхена до Гамбурга, надійшла погроза від невідомих привести в дію бомбу на борту. Гамбурзький аеропорт задіяв механізм реагування, його повітряний простір на нетривалий час було закрито», - пише видання.

Airbus A320 із 170 пасажирами і 8 членами екіпажу прямував своїм курсом увечері в неділю, коли в поліцію Мюнхена надійшов електронний лист, що повідомляв про бомбу на борту. Підписано послання було «Ісламським халіфатом Європи». Повідомлення сприйняли з усією серйозністю, оскільки воно виглядало переконливо, повідомили газеті в поліції.

Літак сів у Гамбурзі без проблем, проте на цей час було припинено рух в повітряному просторі, зльоти і посадки всіх інших суден. Airbus поставили на віддалений майданчик і провели ретельний обшук літака і багажу, ручної поклажі а також пасажирів. Вибухівка не була виявлена. Проводиться слідство.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-