У Німеччині поменшало страйків

У Німеччині поменшало страйків

867
Ukrinform
У Німеччині відзначається зниження загальної кількості страйків порівняно з минулим роком.

Про це, як повідомляє кореспондент Укрінформу в ФРН, у четвер повідомили експерти Дюссельдорфського Інституту економічних і соціальних наук.

"Після незвично насиченого страйками 2015 року, у 2016 спостерігається значне зниження кількості трудових суперечок", - підрахували аналітики.

Так, у першому півріччі цього року різні страйкарі по всій країні не працювали загалом близько 405 тис. людино-днів, при тому, що за весь минулий рік простою було майже 2 мільйони людино-днів (а у 2014 році було зафіксовано загалом 156 тис. страйкових людино-днів).

Основною відмінністю нинішнього і попереднього років є те, що у 2016 поки не було великих, триваючих понад тиждень, протестних акцій.

Щодо кількості працівників, які беруть участь у таких акціях, то вона залишилася практично тією ж - близько мільйона осіб.

За перші 6 місяців 2016 року пройшли в основному попереджувальні страйки через тарифну суперечку в структурах державної служби, а також досить великий попереджувальний страйк у металообробній і електротехнічній промисловості. Експерти не прогнозують великих страйків у другому півріччі, хіба не стануться «несподівані конфлікти» у хімічній промисловості.

У 2015 році, як повідомляв Укрінформ, страйкували по кілька разів залізничники, не виходили на роботу пілоти і працівники аеропортів, водії інкасаторських автомобілів, листоноші та працівники дошкільних установ. Усі страйки, організовані профспілками, мають на меті змусити працедавців збільшити розмір оплати праці і заохочення за роботу у святкові дні, скоротити кількість робочих годин на тиждень, відмовитися від планів підвищення пенсійного віку. Страйки приносять країні сотні мільйонів євро збитків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-