У Росії ростуть борги по зарплатах

У Росії ростуть борги по зарплатах

1040
Ukrinform
Станом на 1 квітня 2016 року сукупна заборгованість по зарплаті в Росії без урахування малих підприємців за місяць зросла на 35,4% і склала 4,471 млрд руб.

Про це повідомляє РБК з посиланням на дані Росстату.

«Загальна кількість працівників, перед якими у роботодавців були борги по зарплаті, Росстат оцінює в 78 тис. осіб. Більше третини з них (39%) - це працівники обробних виробництв, 21% працює у сфері будівництва, 13% - транспорту, 7% - сільського господарства, 5% - виробництва та розподілення електроенергії, газу та води, 4% - видобування корисних копалин», - наголошується в повідомленні.

У переважній більшості випадків причиною виникнення заборгованості стала відсутність в організацій-роботодавців власних коштів, адже частка боргів по зарплаті, що утворилися через несвоєчасне перерахування коштів з бюджетів всіх рівнів, становить менше 2%.

На 1 квітня 2016 року заборгованість по заробітній платі через несвоєчасне одержання коштів з федерального бюджету була в п'яти регіонах Росії, через збої в надходженні коштів з регіональних бюджетів - у чотирьох регіонах, через несвоєчасне одержання коштів з місцевих бюджетів - у 14-ти.

Із загальної суми невиплаченої заробітної плати на борги, що утворилися в 2015 році, припадає 1,837 млрд руб. (41,1%), в 2014 році і раніше - 601 млн руб. (13,4%).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-