Австралія дасть ще $25 млн. постраждалим від конфлікту в Сирії

Австралія дасть ще $25 млн. постраждалим від конфлікту в Сирії

Укрінформ
Уряд Австралії прийняв рішення збільшити допомогу постраждалим внаслідок конфлікту у Сирії та Іраку. 

Про це йдеться у заяві міністра закордонних справ і торгівлі країни Джулі Бішоп, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні на Конференції із допомоги постраждалим від конфлікту у Сирії я повідомлю, що Австралія надасть додатково 25 млн австралійських доларів гуманітарної допомоги для Сирії, Іраку та інших країн близькосхідного регіону, які приймають велику кількість біженців», - заявила Бішоп.

Кошти надійдуть міжнародним організаціям, що працюють в регіоні, включаючи Місію Верховного комісара ООН у справах біженців, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Всесвітню продовольчу програму та  австралійські неурядові організації, що допомагають біженцям.

За словами Бішоп, Австралія допоможе сирійським біженцям та країнам, які їх приймають, забезпечити постраждалих життєво важливими ресурсами: продуктами харчування, укриттям і захистом.

Міністр також наголосила, що уряд Австралії надасть додаткові $5 млн для підтримки Іраку. З них 2 млн. буде передано на потреби Програми розвитку ООН для стабілізації ситуації на територіях, звільнених від ІД, та іншим партнерам з числа неурядових організацій.

«Збільшення нашого внеску дозволить підтримати простих людей, які постраждали від найгіршої гуманітарної кризи у світі. У Сирії 13,5 млн. осіб потребують термінової гуманітарної допомоги. Ще 4,6 млн. сирійців стали біженцями в сусідніх країнах. В Іраку термінової гуманітарної підтримки в цьому році потребує 10 млн. осіб» - наголосила Бішоп.

Вона також повідомила, що з 2011 року обсяг австралійської гуманітарної допомоги країнам близькосхідного регіону склав в цілому 258 млн австр. доларів

Як повідомляв Укранформ, міністр закордонних справ і торгівлі Австралії Джулі Бішоп вирушила у європейське турне для обговорення глобальної боротьби проти ІДІЛ та підтримку Сирії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-