Росія таємно відправила зброю на Фіджі - ЗМІ

Росія таємно відправила зброю на Фіджі - ЗМІ

1500
Ukrinform
Близько 20 контейнерів, імовірно, наповнених зброєю і військовим устаткуванням були поставлені Росією тихоокеанській державі Фіджі.

Про це пише The Guardian.

«Вантаж був доставлений минулого тижня, а наступного місяця прибудуть і російські військові, які навчатимуть фіджійських військовослужбовців використанню нової зброї», - йдеться у повідомленні.

Невідомо, яка саме зброя була відвантажена, але місцеві опозиційні політики припускають, що це може бути вертоліт, важке озброєння і нелетальні боєприпаси, призначені для придушення масових протестів.

Влада Фіджі оголосила, що зброя буде направлена на переозброєння миротворців Фіджі за кордоном. Фіджійські військові на даний момент служать у миротворчих місіях ООН в Іраку, Сирії, Лівані та Єгипті.

В останні роки Росія працювала над тим, щоб поглибити економічні, дипломатичні й військові зв'язки з Фіджі. Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров став першим російським чиновником, який відвідав Фіджі в 2012 році, а наступного року, прем'єр-міністр Фіджі Байнімарама став першим лідером країни, який здійснив державний візит до Росії.

Після того, як Байнімарама у 2006 році здійснив переворот і захопив владу у країні, США, Нова Зеландія і Австралія запровадили проти Фіджі військові та фінансові санкції, що призвело до напруження відносин між країнами.

Фото: mil.ru

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-