Європа та Китай хочуть залишити Лагард на чолі МВФ

Європа та Китай хочуть залишити Лагард на чолі МВФ

1462
Ukrinform
Європейські країни та Китай підтримують кандидатуру Крістін Лагард на другий термін у кріслі виконавчого директора Міжнародного валютного фонду.

Як повідомляє телеканал BFM-TV, такою думкою на полях Всесвітнього економічного форуму у Давосі (Швейцарія) поділилися представники найбільших країн ЄС та Китаю.

«Німеччина, Франція, Велика Британія та Іспанія висловили підтримку Крістін Лагард у якості кандидатури на посаду виконавчого директора МВФ, нинішній термін якої закінчується 5 липня. Такої ж думки про неї і Китай», - повідомляє ЗМІ.

Своїми ідеями на користь підтримки Лагард очільники ЄС ділилися у кулуарах Давосу та на своїх сторінках у соцмережах після яскравого виступу Крістін Лагард на одній з робочих панелей ВЕФ. Зокрема, канцлер казначейства Великої Британії Джордж Осборн висловив своє захоплення керманичем МВФ, описавши її як «видатного лідера з баченням і кмітливістю» та спроможною спрямовувати глобальну економіку у русло розвитку.

Якості «розумного та успішного менеджера у важкі часи кризи» відзначив міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле. Міністр фінансів Фінляндії Александр Стубб заявив, що Лагард «безумовно» отримає підтримку його країни на другий термін. «Лагард є дивовижним, професійним і справжнім чемпіоном з фінансових питань», - зазначив він в інтерв'ю Bloomberg Television.

За даними BFM-TV, країни-члени МВФ повинні ухвалити процес відбору кандидата на посаду виконавчого директора МВФ у березні ц.р. Претенденти на посаду мають бути висунуті до 10 лютого.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-