Порошенко знову підкреслив, що альтернативи Мінську не існує

Порошенко знову підкреслив, що альтернативи Мінську не існує

1333
Ukrinform
Україна і США єдині щодо того, що альтернативи Мінським процесу для врегулювання ситуації на Донбасі не існує.

Про це заявив президент Петро Порошенко після 4-годинних переговорів з віце-президентом США Джозефом Байденом у Давосі, повідомляє прес-служба Глави держави.

"Ми дійшли спільного висновку, що альтернативи Мінському процесу не існує. Ми маємо повну підтримку Сполучених Штатів Америки щодо повної імплементації Мінського процесу, який має безпекову складову", – сказав український президент.

На переговорах у Давосі Порошенко і Байден скоординували дії щодо режиму припинення вогню на Донбасі.

"Ми домовились про скоординовані дії, які мають забезпечити припинення вогню, обстрілів, безперешкодний доступ представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до пунктів зберігання важкої зброї і до кордону. Домовились про координацію дій з активізації звільнення українських заручників", – сказав Порошенко.

Значну увагу було також приділено підтримці Сполученими Штатами українських реформ, активізації військово-технічного співробітництва. Президент подякував віце-президенту США за допомогу в $23 млн, яка нещодавно надійшла в Україну.

«Ми домовилися про продовження і активізації цієї співпраці», - зазначив Порошенко.

Як раніше повідомляло агентство, раніше президент обговорив виконання Мінських домовленостей з представниками канцлера Німеччини і президента Франції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-