Голову естонської поліції звинуватили в розтраті 140 євро. На чоботи

Голову естонської поліції звинуватили в розтраті 140 євро. На чоботи

1568
Ukrinform
Голову департаменту поліції і прикордонної охорони Естонії Ельмара Вахера запідозрили в купівлі чобіт і навушників за державний рахунок.

Такі звинувачення на адресу Вахера висунув депутат і голова спеціальної комісії з боротьби з корупцією Артур Тальвик, пише Meduza. За його словами, глава поліції купив в аеропорту Таллінна навушники за 299 євро і похідні чоботи за 139,41 євро, розплатившись банківської картою департаменту поліції. За законом, підкреслив депутат, купівля уніформи відбувається тільки в рамках тендеру.

Тальвик також звернув увагу на той факт, що співробітник поліції, який відмовився затвердити видатковий документ на куплені Вахером чоботи і навушники, був звільнений на початку грудня.

Голова департаменту поліції і прикордонної охорони Естонії, у свою чергу, пояснив, що 30 вересня купив по кредитній карті відомства чоботи, які носять співробітники, щоб відправитися в польовій формі на кордон, бо в його розпорядженні не було форменого взуття потрібного розміру. Витрачену на чоботи суму, цитує ERR заяву Вахера, він попросив вирахувати з його зарплати, що і було зроблено в грудні.

Навушники, що глушать звук, придбані в аеропорту, використовуються керівництвом департаменту поліції і прикордонної охорони, додав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-