Ізраїль обстріляв Ліван через напад Хезболли

Ізраїль обстріляв Ліван через напад Хезболли

1570
Ukrinform
Хезболла заклала бомбу на шляху слідування ізраїльських військ поблизу ліванського кордону, чим спровокувала Ізраїль на артилерійський обстріл території Лівану.

Про це повідомляє Reuters.

«Армія Ізраїлю повідомила, що вибух, ціллю якого були ізраїльські сили, змусив їх реагувати артилерійським обстрілом. Про жертв нічого сказано не було», - зазначає Reuters.

Натомість, у своїй заяві Хезболла зазначила, що вибухівку встановила група, названа на честь Саміра Кантара – лідера Хезболли, вбитого у грудні.

Нагадаємо: бойовики звинувать Ізраїль у вбивстві свого командира під час авіаудару в Сирії та раніше вже обіцяли помститися за це. Водночас сам Ізраїль ніколи офіційно не підтверджував свою причетність до знищення лідера бойовиків, але привітав його загибель.

Ліванські ЗМІ зазначають, що ізраїльські обстріли вразили околиці міста Аль Вазані та завдали матеріальних збитків, втім жертв серед населення вдалося уникнути.

Миротворча місія ООН у Лівані закликала обидві сторони конфлікту уникати ескалації та наголосила, що припинила патрулювати територію після обстрілу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-