Відновлення соціальної інфраструктури триває у дев'яти областях України

Відновлення соціальної інфраструктури триває у дев'яти областях України

Укрінформ
У межах реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) проєктні та будівельні роботи з відновлення соціальної інфраструктури відбуваються у дев'яти областях України.

Як передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій в Телеграмі, про це йшлося під час міжвідомчої наради щодо стану реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги УФСІ під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

«Маємо зробити все, щоб посилити координацію наших зусиль для реалізації необхідних соціальних проєктів», – наголосила Верещук.

Зазначається, що йшлося про проєкти УФСІ VII, УФСІ VIII, УФСІ IX, «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні» та «Професійна освіта у Східному партнерстві». Зокрема, під час наради говорили про реконструкцію будинків для ВПО, ремонт амбулаторій, проведення ремонтних робіт у закладах професійної освіти та інших об’єктах соціальної сфери.

«Проєктувальні та будівельні роботи вже проводяться у Київській, Полтавській, Хмельницькій, Рівненській, Чернівецькій, Вінницькій, Львівській, Харківській і Дніпропетровській областях», - підкреслили у відомстві.

У міністерстві також зазначили, що проєкти реалізуються за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Кредитну установу для відбудови (KfW).

Читайте також: Шмигаль про відновлення України: Один із пріоритетів зараз - передача заморожених активів РФ

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів України виділив із резервного фонду ₴63,76 мільйона на компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб у лютому 2024 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-