На бізнес-форумі Тримор’я значну увагу приділять відновленню економіки України - Науседа

На бізнес-форумі Тримор’я значну увагу приділять відновленню економіки України - Науседа

Укрінформ
Президент Литви Гітанас Науседа у політичній дискусії високого рівня на міжнародному бізнес-форумі в рамках саміту «Ініціативи трьох морів» у Вільнюсі заявив, що велику увагу на цьому заході буде приділено питанням відновлення економіки та інфраструктури України.

Про це повідомляє сайт Президента Литви, передає Укрінформ.

Науседа зокрема підкреслив важливість інфраструктурних проєктів у безпековому вимірі. За його словами «в регіоні Тримор’я транскордонні інфраструктурні проекти приносять подвійну користь – безперечну економічну вигоду та внесок у підвищення стійкості країни».

«Для ефективного стримування потрібна адекватна транспортна інфраструктура, що дозволяє швидко передислокувати сили союзників. Енергетичний сектор має бути заснований на повністю місцевому виробництві енергії. Цифрова інфраструктура підвищить рівень кібербезпеки», - сказав Науседа на бізнес-форумі саміту Тримор’я.

Бізнес-форум у Вільнюсі зібрав понад 1000 учасників із понад 30 країн – тринадцяти країн «Ініціативи трьох морів», а також представників стратегічних країн-партнерів, США та Німеччини та інших передових країн. На Форумі обговорюватимуться тенденції в галузі відновлюваної енергетики та промисловості з нульовим рівнем викидів, інтелектуальної транспортної системи, кібербезпеки та інноваційних цифрових технологій. На сьогоднішній день в межах «Ініціативи трьох морів» налічується 143 інфраструктурних проекти, які охоплюють енергетичну, транспортну та цифрову сфери.

Читайте також: Латвія виділить Україні €112 мільйонів військової підтримки

Як повідомлялося, напередодні саміту Триморʼя Президент України Володимир Зеленський і Президент Литви Гітанас Наусєда обговорили конкретні кроки для посилення політичної взаємодії на рівні Євросоюзу та НАТО.

Фото: Сайт Президента Литви

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-