Агентство Expertise France відкриває Офіс взаємопідтримки громад у Чернігові

Агентство Expertise France відкриває Офіс взаємопідтримки громад у Чернігові

Укрінформ
Агентство Expertise France відкриває Офіс взаємопідтримки громад у Чернігові.

Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, передає Укрінформ.

«Допомога Чернігівській області та її громадам, зокрема Ічні, Нового Білоусу, Нової Басані, Остеру, Прилук, Семенівки, Новгород-Сіверського району, буде, між іншим, надана через проєкт багатогалузевої технічної допомоги mAIDan Ukraine («Майдан Україна»), проєкт APPUI Health, а також EU4InnovationEast, які реалізує агентство Expertise France. З цією метою Expertise France утворює проєктний Офіс взаємопідтримки громад у Чернігові, за участю міжнародних і місцевих експертів», - йдеться в повідомленні.

У Мінвідновленні наголошують, що вже триває спільна робота над конкретними проєктами, які будуть повністю або частково реалізовуватись на Чернігівщині, в загальному обсязі понад €5 мільйонів.

Серед проєктів, зокрема консерваційні роботи даху обласного академічного театру у Чернігові, підтримка стартапів та інновацій на місцевому рівні, надання пріоритетної допомоги на відновлення протирадіаційних укриттів в центральних лікарнях області, підтримка органів місцевого самоврядування у відновленні та децентралізації, в тому числі розробка та впровадження навчальних модулів у темах інновацій, мобільності, сільського господарства, культури та спадщини.

Для реалізації меморандуму створюється керівний комітет, який складається з представників Міністерства відновлення, Чернігівської ОВА, програми mAIDan Україна (Expertise France). Крім того, до роботи комітету залучаються представники Посольства Франції в Україні.

Французька сторона вже бере активну участь у відновленні Чернігівської області. Зокрема, Чернігівщина отримала від Уряду Франції гуманітарну допомогу та підтримку у сфері транспорту та інфраструктури, у відновленні закладів культури та охорони здоров’я, а також в питаннях оцінки руйнувань та проєктування відбудови регіону.

Як повідомлялося, Міністерство економіки спільно з французькими колегами працює над підготовкою декількох проєктів співпраці для відбудови економіки.

Фото: mtu.gov.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-