Агенція розвитку Миколаєва торік залучила на відновлення ₴305 мільйонів від донорів

Агенція розвитку Миколаєва торік залучила на відновлення ₴305 мільйонів від донорів

Укрінформ
Комунальна установа «Агенція розвитку Миколаєва» минулого року залучила на відновлення міста 305 мільйонів гривень донорських коштів.

Про це стало відомо під час брифінгу в хабі Медіабази, присвяченого завданням новоствореного Офісу відновлення та розвитку Миколаєва, передає кореспондент Укрінформу.

«Агенції розвитку Миколаєва» у 2023 році вдалося залучити на відновлення міста 305 мільйонів гривень донорських коштів наших міжнародних партнерів. Цього року наші експерти також продовжують працювати в цьому напрямку», - сказав керівник агенції Віктор Сікаленко.

За його словами, наразі на базі агенції відкрито Офіс відновлення та розвитку Миколаєва. Тут працює низка експертів за різними напрямками життєдіяльності міста. Вони допомагають бізнесу, установам та організаціям міста залучати донорські кошти на реалізацію проєктів енергоефективності, відбудову об’єктів критичної та соціальної інфраструктури, розвиток малого та середнього бізнесу, зелений перехід, реінтеграцію ВПО та ветеранів, розвиток молодіжної політики, надання адмінпослуг тощо.

«Миколаївська міська рада разом з урядом Королівства Данія і програмою розвитку ООН вирішили створити Офіс відновлення, де працюватимуть експерти за різними напрямками і допомагатимуть громаді у підвищенні кваліфікації, проєктному менеджменті, вивченні англійської мови тощо. Нам поставили завдання розробити відповідний план дій, над чим ми і працюємо», - розповів Сікаленко.

Він також зазначив, що вже за чотири місяці роботи Офісу відновлення вдалося реалізувати 12 проєктів для покращення життя міста, ще над 13-ма фахівці працюють. Планується, що тут буде 17 експертів з різних сфер.

Як повідомлялося, у Миколаєві відбулося відкриття Канцелярії посольства Данії в Україні. Це перший успішний проєкт, коли європейська держава бере під опіку і встановлює відносини особливого характеру з українським регіоном, який зазнав значних руйнувань від повномасштабного вторгнення.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-