Американська компанія Miyamoto International надаватиме Агентству відновлення експертну допомогу

Американська компанія Miyamoto International надаватиме Агентству відновлення експертну допомогу

Укрінформ
Американська інжинірингова компанія Miyamoto International надаватиме Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури України експертну допомогу, зокрема - технічний нагляд та інженерні консультації для найбільш складних та соціально важливих проєктів.

Відповідний Меморандум про співпрацю підписали голова Агентства відновлення Мустафа Найєм та керівник Miyamoto International Кіт Міамото, передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу відомства.

«Ми багато уваги приділяємо міжнародній експертизі наших проєктів. Це важливо для прозорого, відкритого і, що важливо, якісного відновлення. Співпраця з Miyamoto International – це цінний досвід для Агентства відновлення», – сказав Найєм.

Сторони також обговорили питання фінансування для технічного аудиту та додаткові ресурси для цього.

Читайте також: Більшість українців готові фінансово підтримати конкретні ініціативи з повоєнного відновлення

Компанія Miyamoto International спеціалізується на відновленні країн, що постраждали від стихійних лих та катастроф. Її головний профіль – інжиніринг. Фахівці оцінюють руйнування та обсяг робіт, плани для будівельних робіт та дають експертизу для відновлення.

Як повідомлялось, Miyamoto International 20 років займається відновленням зруйнованого житла. Зараз вона має офіційні представництва у 25 країнах світу. В Україні компанія розпочала роботу ще у вересні 2022-го, наразі працює над відбудовою тисяч будівель у семи областях: Чернігівській, Сумській, Полтавській, Харківській, Київській, Дніпропетровській.

Кіт Міамото особисто бере участь у відбудові України, виділяючи кошти зі свого фонду гуманітарної допомоги Miyamoto Relief. Фонд спрямував 3 млн грн на будівельні роботи й матеріали. Завдяки коштам від Miyamoto Relief вже відновлено дитячий садочок і житловий будинок у Бородянці.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-