У DREAM зареєстрували понад 8 тисяч ідей та проєктів відбудови

У DREAM зареєстрували понад 8 тисяч ідей та проєктів відбудови

Укрінформ
У державній електронній екосистемі DREAM, яка є інструментом для регіонального відновлення, зареєстровано понад 8 тисяч проєктів та проєктних ідей з відбудови України.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури у Фейсбуці.

«Цифрова екосистема управління відбудовою DREAM. Зараз вона містить понад 8000 проєктів та проєктних ідей, а кількість користувачів сягнула майже 2000. Головна функція системи – прозоре та підзвітне відновлення країни, коли «всі бачать все». Саме для цього екосистема інтегрує 9 державних ІТ-систем – частина з них вже успішно працює (РПЗМ, Prozorro, ЄДЕССБ тощо), деякі – знаходяться в процесі розробки», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: На Київщині презентували пріоритетні завдання з відбудови регіону

В агентстві уточнили, що наразі триває робота над розробкою Геоінформаційної системи регіонального розвитку, яка буде інтегрована в DREAM. Вона забезпечить аналіз та візуалізацію даних, що дозволить ефективно управляти інвестиціями, регіональним розвитком у розрізі громад, територій, окремих галузей та сфер діяльності.

Як повідомлялося, у травні в Україні створили державну електронну екосистему DREAM (Digital Restoration Ecosystem for Accountable Management), яка забезпечить єдиний цифровий маршрут для всіх проєктів відбудови: від фіксації збитків – до здачі готових об’єктів в експлуатацію.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-