#UAразом - Останні новини

24 травня 2022


Посилення обороноздатності України: Залужний та Єрмак провели розмову з американськими партнерами

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у телефонній розмові з радником президента США з питань нацбезпеки Джейкобом Салліваном і головою Об'єднаного комітету начальників штабів генералом Марком Міллі обговорили кроки з посилення оборонних спроможностей України.


Рада ЄС збільшила обсяг військової допомоги Україні до €2 мільярдів

Рада ЄС ухвалила рішення про збільшення військової допомоги для України ще на 500 млн євро, довівши таким чином загальну суму, що виділяється для оборонних потреб України в межах Європейського фонду миру, до 2 млрд євро.


Євросоюз створить спеціальну фінансову платформу для відновлення України

Європейський Союз разом з Україною створить фінансову платформу для її відновлення після всіх завдані російською агресією руйнувань, яка допоможе Україні відновити критичну інфраструктуру та відкрити шлях до європейського майбутнього шляхом імплементації ключових економічних правових та соціальних реформ.

23 травня 2022


Чотири країни ЄС закликають віддати російські активи на відновлення України - Reuters

Чотири країни ЄС - Литва, Латвія, Естонія та Словаччина - у вівторок закличуть до конфіскації російських активів, заморожених Європейським Союзом, для фінансування відновлення України після російського вторгнення.


Зеленська закликала ВООЗ долучитися до програми психологічної допомоги постраждалим від війни в Україні

Дружина Президента Олена Зеленська закликала членів Всесвітньої організації охорони здоров’я проводити спільну програму з надання психологічної допомоги постраждалим від війни в Україні.


Зеленський пропонує створити міжнародну «службу 911» під брендом United 24

Президент Володимир Зеленський закликав міжнародних донорів долучитися до підтримки України в рамках створеного фонду "United 24" і висловив переконання, що в майбутньому цей фонд має стати глобальною структурою надання швидкої допомоги країнам, які потрапили в біду.


Для українських біженців у Латвії мобільний зв'язок ще три місяці буде безплатним

Латвійські оператори зв'язку "Tele2" і LMT продовжили для українських біженців на три місяці можливість користуватися мобільним зв'язком безкоштовно, щоб зв'язатися зі своїми близькими та друзями в Україні чи інших країнах Європи.

22 травня 2022

21 травня 2022


Олена Зеленська започатковує Національну програму психологічного здоров’я українців

Війна завдає непоправного впливу психічному здоров’ю українців, тож вже зараз система охорони здоров’я повинна готуватись до надання допомоги. Наразі в Україні розпочинається великий проєкт - Національна програма психологічного здоров’я українців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}