Ковалі «Каметсталі» виготовили для ЗСУ понад 20 тисяч скоб для будівництва захисних споруд

Ковалі «Каметсталі» виготовили для ЗСУ понад 20 тисяч скоб для будівництва захисних споруд

Укрінформ
Ковалі «Каметсталі» (колишнього Дніпровського меткомбінату – ред.) виготовили та передали на фронт українським захисникам понад 20 тис. скоб для будівництва захисних споруд – бліндажів військових.

Як передає Укрінформ, про це повідомила компанія SCM, куди входить меткомбінат «Каметсталь».

«Ковалі Каметсталі виготовили та передали військовим понад 20 000 скоб для будівництва захисних споруд… Машиністи молотів, фахівці ковальської справи, пресувальники, бригадири, майстри та інші спеціалісти невтомно працювали, щоб освоїти та налагодити системне виробництво скоб у найкоротший термін», - йдеться у повідомленні.

За словами бригадира з підготовки виробництва ковальської дільниці РМЦ підприємства «Каметсталь» Олега Аліфанова, праця колективу заводу нелегка, вкрай відповідальна, вимагає багато сил і часу, проте кожного працівника надихає бажання допомогти захисникам вистояти на фронті. «Ми докладаємо максимум зусиль, щоб побудовані з нашими скобами укриття могли зберегти життя військових. Віримо в хороше майбутнє для України та продовжуємо виконувати свою місію. Куємо скоби – куємо перемогу! – переконаний», - наголосив він.

Читайте також: За проєктом «Армія дронів» вже закупили 1879 безпілотників

Меткомбінат «Каместаль» (входить в SCM) - одне з найбільших підприємств промислового комплексу України з повним металургійним циклом. Входить до переліку підприємств, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки України.

Фото: scm.com.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-