Німеччина виділила €4,8 мільйона на підтримку ветеранів і членів їхніх родин

Німеччина виділила €4,8 мільйона на підтримку ветеранів і членів їхніх родин

Укрінформ
Уряд Німеччини виділив 4,8 мільйона євро на підтримку ветеранів, членів їхніх родин та сімей полеглих захисників України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів, передає Укрінформ.

“Міжнародна організація з міграції та Міністерство закордонних справ Німеччини у співпраці з Міністерством у справах ветеранів України розпочали 18-місячний проєкт, що спрямований на підвищення стійкості України шляхом інтеграції на рівні громад та зміцнення потенціалу психосоціальної підтримки ветеранів, членів їхніх сімей та громад. Проєкт «Шлях стійкості», що фінансується Урядом Німеччини, зокрема Міністерством закордонних справ Німеччини, підтримає державні ветеранські політики, місцеві органи влади, 14 громадських організацій та установ. Загалом на його реалізацію виділено 4,8 млн євро”, - йдеться у повідомленні.

Зокрема, у межах проєкту буде проведено дослідження щодо соціальної реінтеграції ветеранів та їхнього внеску у життя суспільства, а також технічна експертиза для партнерів. Також передбачена передача обладнання та невеликі ремонти приміщень, підтримка діяльності сервісних центрів.

Крім цього, 25 центрів ветеранського розвитку, які планується відкрити по всій Україні отримають обладнання задля сприяння економічній реінтеграції ветеранів.

Також проєкт підвищить обізнаність громадськості щодо доступності психосоціальної підтримки та буде спрямований на зниження стигматизації при зверненні по послуги у сфері психічного здоров'я.

Читайте також: Більшість українців довіряють ветеранам і військовослужбовцям

Водночас заплановані заходи розширять можливості фахівців в області психічного здоров’я, які працюють безпосередньо з ветеранами та членами їхніх сімей, та будуть спрямовані на проведення індивідуальних та групових консультацій.

Як повідомлялося, у Міністерстві у справах ветеранів працюють над створенням мережі Центрів ветеранського розвитку при профільних вищих навчальних закладах.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-