Українка зі Швеції зібрала обладнання для протезування військових майже на €800 тисяч

Українка зі Швеції зібрала обладнання для протезування військових майже на €800 тисяч

Фото
Укрінформ
Три великі партії складних комплектуючих і запасних вузлів для протезування українських військових, які зазнали ампутацій та травм під час війни, доставлено зі столиці Швеції до України.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила ініціаторка акції, голова благодійної організації «Добро» у Стокгольмі Алісія Неборак.

«У переліку вантажу для постраждалих українських військових – найвищого стандарту компактні гідравлічні колінні вузли, різноманітні адаптери та модулі стоп, гомілок, тазостегнові вузли та інші дуже дороговартісні комплектуючі для протезів», – розповіла волонтерка з Тернополя, яка зараз мешкає у Стокгольмі.

За її словами, зібрати продукцію компанії з новітніх ортопедичних технологій Camp Pro Ortopedteknik їй допомогли сини, Павло та Патрік. А водії з Тернопільщини Микола Коломієць, Віталій Свириденко та Володимир Куркаш взяли на себе увесь логістичний ланцюжок зі Швеції в Україну.

Представник шведської компанії Ларс Лінд наголосив, що Camp Pro Ortopedteknik відгукнулися на прохання української волонтерки, аби практично допомогти тим, хто постраждав на війні. «Хотіли, щоб завдяки сучасному протезуванню вони отримали шанс на майже повноцінне життя чи навіть змогли знову воювати. Переважна більшість переданого в Україну входить у перелік понад 100 національних реєстрів якості у Швеції Swedeamp», – додав Лінд.

Українка зі Швеції зібрала для військових ЗСУ протезно-ортопедичне обладнання на майже 800 тис. євро / Фото: Олега Снітовського

Загальна вартість переданих протезів та ортопедичних комплектуючих – майже 800 тис. євро. За словами Неборак, гуманітарна допомога від шведських медиків-отропедів дуже на часі, Адже, на жаль, з кожним днем в Україні стає все більше тих, хто втратив руки чи ноги на війні та потребує сучасного, якісного, часто досить складного протезування.

Читайте також: У клініці Superhumans готують перший біонічний протез для українського військового

Аби не розпорошувати зусилля щодо цільового протезування та реабілітації українських військових, усі зібрані за сприяння Посольства України у Швеції протезні та медичні комплекти від шведських благодійників волонтери передадуть Фундації Олени Зеленської.Передбачається, що передані протези та різноманітні ортопедичні вузли використовуватимуть в протезних майстернях Національного реабілітаційного центру «Незламні» у Львові.

Як повідомляв Укрінформ, минулої осені у Львові в Національному реабілітаційному центрі «Незламні» відкрили мобільну майстерню протезування.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-