ЮНІСЕФ передав 10 генераторів підприємству, яке забезпечує Кіровоградщину водою

ЮНІСЕФ передав 10 генераторів підприємству, яке забезпечує Кіровоградщину водою

Фото
Укрінформ
Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» отримало від дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) 10 генераторів, які встановлять у різних міста області, аби забезпечити безперебійне водопостачання.

Як передає Укрінформ, про це підприємство повідомило у Фейсбуці.

«Деякі підвищувальні насосні станції водоканалів постійно знеструмлюють енергетики. Через це без води страждають споживачі, а через постійні відключення зношуються насоси, й труби зазнають гідроударів. На жаль, брак потужностей в енергосистемі великий і уникнути знеструмлення насосних станцій не вдається. Тому фахівці визначились, які саме насосні станції та жителі яких районів міст страждають найбільше. З проханням допомогти розв’язати цю проблему звернулися до європейських партнерів», – зазначив в.о. генерального директора підприємства Олександр Пісний.

Читайте також: У грудні Україна отримала понад 300 тисяч генераторів та близько 8 тисяч терміналів Starlink

За його словами, 10 дизельних генераторів області надав ЮНІСЕФ. Їх розподілять між містами Кіровоградщини. Зокрема, два генератори встановлять на насосних станціях Кропивницького, які щодня знеструмлюють по кілька разів. Ними також забезпечать насосні станції в районі Новомиколаївки та двох спальних мікрорайонах обласного центру. Окрім того, генератори встановлять у Знам’янці, Смоліному та інших містах.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-