У Гарварді створили платформу Ukraïnica

У Гарварді створили платформу Ukraïnica

Укрінформ
Український науковий інститут Гарвардського університету у партнерстві з Українським інститутом створив платформу Ukraïnica - новий інструмент для освітян та дослідників, які хочуть інтегрувати Україну у свої навчальні програми чи створити нові курси, зосереджені в Україні.

Про це Укрінформу повідомили у пресслужбі Українського інституту.

"Ukraïnica: The Primary Database of Ukrainian Studies — це платформа, яка надає доступ до постійно оновлюваної бази українських літературних творів, історичних документів та фільмів у високоякісному перекладі англійською", - поінформували в Українському інституті.

Базу, яка вже включає понад 200 первинних і вторинних джерел, можна сортувати для перегляду за жанром, темою, періодом, десятиліттям, дисципліною та письменником/письменницею чи режисером/режисеркою. Інструменти пошуку на платформі загальнодоступні, також можна безкоштовно створити обліковий запис, який дозволяє будувати навчальні плани та пропонувати свої джерела.

Читайте також: Проєкт «Книги, що говорять» буде популяризувати українську класику

Як зазначається, Ukraïnica покликана вмістити усе багатство української культури, літератури та історії, що, у свою чергу, дасть змогу визначити, які джерела доступні у якісному перекладі, а які ні. У майбутньому база може бути розширена, аби включити джерела кількома мовами.

Проєкт «Ukraïnica» ініційований та втілений керівником видавництва УНІГУ Олегом Коцюбою. Редактор проєкту Сандра Джой Расселл, лектор з гендерних досліджень у коледжі Маунт-Голіок.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-