Львівський п’ятикласник продає квас, аби допомогти ЗСУ

Львівський п’ятикласник продає квас, аби допомогти ЗСУ

Відео
Укрінформ
Львівський п’ятикласник Назар разом з бабусею робить квас, а потім продає його у дворі, щоб допомагати ЗСУ.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у відеопроєкті Управління освіти Львова про школярів, які паралельно із навчанням займалися активним волонтерством і в різний спосіб допомагали військовим, вимушено переміщеним особам, іншим дітям.

Зазначається, що одним з героїв проєкту став Назар Біжик, учень 5 класу ліцею №75 ім. Лесі Українки. З початку літа хлопець вирішив, що не сидітиме вдома у телефоні, а займатиметься тим, що допомагатиме військовим. Назар разом з бабусею робить квас, а потім продає його у дворі.

«Волонтерство для мене – це допомагати ЗСУ, армії, допомагати людям в Луганську, Донецьку. Волонтерити зараз може будь-хто, це законно», – каже Назар.

Читайте також: «Живі скульптури» з Івано-Франківська, або Як актори пантоміми наближають перемогу

Кожен герой проєкту #учніволонтерять – це учень чи учениця, які виконують різну роботу. Цим проєктом управління хотіло показати, що волонтерство багатогранне і кожен може знайти свою нішу, де він чи вона будуть потрібні. Мета проєкту – показати, що волонтерство не має віку, і четвертокласник може бути на рівні з випускником школи чи іншою повнолітньою людиною.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-