Нацбанк перерахував на потреби військових понад 16,5 мільярда

Нацбанк перерахував на потреби військових понад 16,5 мільярда

Укрінформ
Національний банк України станом на 13 травня перерахував на допомогу армії понад 16,5 млрд грн, на гуманітарні потреби — понад 200 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба НБУ, передає Укрінформ.

«Станом на 13 травня 2022 року залишок коштів на спецрахунку, який Національний банк відкрив для підтримки Збройних Сил України, становить понад 10 млн грн. Загалом Національний банк вже перерахував на потреби військових понад 16,5 млрд грн», — йдеться в повідомленні.

Зокрема, вже перераховано:

на потреби Національної гвардії України – всього 950 млн грн;

на потреби Національної поліції України – всього 1 650 млн грн;

на потреби Міністерства оборони України – всього 12 970 млн грн;

на потреби Державної прикордонної служби – всього 980,2 млн грн.

Усього з дня відкриття спецрахунку на нього було перераховано понад 16,55 млрд грн в еквіваленті. Майже 5 млрд грн у еквіваленті надійшло з-за кордону у іноземній валюті.

Також в НБУ повідомляють, що станом на 13 травня 2022 року залишок коштів на рахунку Міністерства соціальної політики, який Нацбанк відкрив для гуманітарних цілей, становить понад 332 млн грн. Близько половини коштів на нього надійшло з-за кордону у іноземній валюті.

Зазначається, що Мінсоцполітики, що є отримувачем та розпорядником коштів, які надходять на цей рахунок, вже перерахувало з нього майже 201 млн грн з метою надання гуманітарної допомоги постраждалим від збройної агресії рф.

Читайте також: США передадуть Україні нелетальне обладнання з авіабази в Японії

Як повідомлялося, Національний банк України змінив номери рахунків для зарахування коштів у доларах США (USD) на підтримку Збройних сил України та для гуманітарної допомоги.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-