Дев’ять років ув’язнення отримав керманич окупаційної адміністрації на Луганщині

Дев’ять років ув’язнення отримав керманич окупаційної адміністрації на Луганщині

Укрінформ
Заочно засуджено до дев’яти років ув’язнення «заступника голови» окупаційної «адміністрації Новоайдарського району».

Як передає Укрінформ, про це в Фейсбуці повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

«За матеріалами СБУ судовий вирок отримав колаборант, який обіймає посаду «заступника голови адміністрації Новоайдарського муніципального округу» на Луганщині. Задокументовано, що зловмисник добровільно погодився на запропоновану окупантами посаду у січні 2023 року. До цього часу він також входив до складу очільників «адміністрації Новоайдарського району», - йдеться в повідомленні.

Крім того, він виконував обов’язки голови ліквідаційної комісії установи після російської реформи та створення муніципальних округів.

Наразі під керівництвом ЗС РФ зрадник організовує роботу органів окупаційної влади, допомагає ворогу утверджувати прокремлівський режим та імітує для пропагандистських медіа інтеграцію захоплених населених пунктів до країни-агресора.

Читайте також: Забезпечує російську армію деревиною: «міністр ДНР» дістав підозру в колабораціонізмі

Також колаборант очолив комісію у справах неповнолітніх, погодився із вказівкою щодо перевірки телефонів дітей для виявлення тих, хто дистанційно навчається в українських школах.

Фігуранта визнано винним у колабораційній діяльності за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України та заочно засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна.

Як повідомляв Укрінформ, окупаційного «старосту» села Червоне на Херсонщині заочно засудили до 12 років в'язниці.

Portmone.Billing: зручна система для спрощення роботи ОСББ і комунальних підприємств

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-