До СБУ передали матеріали про майже 700 пропагандистів із тимчасово окупованих територій - РНБО

До СБУ передали матеріали про майже 700 пропагандистів із тимчасово окупованих територій - РНБО

Укрінформ
На тимчасово окупованих територіях виявлено близько 700 пропагандистів, наразі над їх справами працюють співробітники Служби безпеки України.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це під час ІІІ Міжнародного Форуму Експертної Мережі Кримської Платформи повідомив заступник Секретаря РНБО Андрій Кононенко.

«Нещодавно мав честь презентувати дослідження про медіа ландшафт на тимчасово окупованих територіях. Саме там і фігурувало близько 700 пропагандистів різних штибів – це і відверті зрадники, і росіяни, які прислані, аби контролювати цей процес. І завершував я свою презентацію словами про те, що ці матеріали вже передані до колег з СБУ і вони працюють по них, оскільки тепер це вже така підводна частина цієї роботи, яка непомітна широкому загалу. Тому що всі ці речі мають бути обґрунтовані, доведені і далі вже ухвалені рішення, тому що там не тільки про санкції. Бо санкції – це найлегше, що можуть отримати ці персоналії. Ми цю роботу продовжуємо», - повідомив Кононенко.

Він додав, що робота з виявлення пропагандистів на тимчасово окупованих територіях триває. 

Читайте також: Загарбники розширюють на ТОТ мережу пропагандистських «музеїв» - Центр нацспротиву

Як відомо, експертна мережа Кримської платформи ініціювала проведення ІІІ Міжнародного форуму, в рамках якого українські та міжнародні експерти зібрались, аби оцінити поточну ситуацію, в якій перебуває Україна станом на літо 2024 року, напрацювати рішення щодо подальшого зниження російського військово-морського потенціалу та визначити підходи до відновлення економіки України за умови збереження загрози з боку Росії та її сателітів. Учасниками форуму стали представники з понад 15 країн світу. Програма першого дня присвячена викликам національного рівня та проблематиці захисту прав корінних народів.

Фото: Facebook / Кримська платформа

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-