Дитяча праця стала жахливою реальністю для тимчасово захоплених росіянами територій України - Лубінець

Дитяча праця стала жахливою реальністю для тимчасово захоплених росіянами територій України - Лубінець

Укрінформ
Дитяча праця стала жахливою реальністю для тимчасово захоплених Росією територій України.

Про це уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив у Телеграмі у Всесвітній день боротьби з дитячою працею. 

«З 2014 року Росія веде цілеспрямовану політику мілітаризації дітей на ТОТ України. Їх втягують у систему військової підготовки, позбавляють української ідентичності, нав'язують пропаганду та вербують до російської армії для війни проти власної країни. Це грубе порушення прав дитини та злочин проти людяності!» - наголосив він.

Омбудсмен закликав не забувати про військово-спортивне містечко, яке мало з'явитись в Сімферополі до кінця березня, адже «окупаційна влада відкрито називає його полігоном».

Читайте також: До коаліції з повернення українських дітей входить вже 37 країн - Зеленська

«У Всесвітній день боротьби з дитячою працею ще раз наголошую, що світ повинен засудити дії РФ. Діти мають право на щасливе, мирне та безпечне дитинство!», - підкреслив Лубінець.

Як повідомляв Укрінформ, на тимчасово захопленій території Луганської області з вересня школярі вивчатимуть місцеву історію за підручником, розробленим за особистим дорученням російського диктатора Володимира Путіна.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-