Kia відкликає понад 427 тисяч позашляховиків Telluride

Kia відкликає понад 427 тисяч позашляховиків Telluride

Укрінформ
Південнокорейський автовиробник Kia відкликає понад 427 тисяч позашляховиків Telluride через проблеми з валами, що може призвести до відкочування автомобілів під час паркування.

Про це повідомляє АР, передає Укрінформ. 

Згідно з документами, опублікованими Національною адміністрацією управління безпеки дорожнього руху США (NHTSA), проміжний вал і правий передній карданний вал певних Telluride можуть бути не повністю зафіксовані. З часом це може призвести до ненавмисного руху припаркованого автомобіля, що збільшує потенційний ризик аварії.

Відкликання стосується Tellurides, які були виготовлені в період з 9 січня 2019 року по 19 жовтня 2023 року. За оцінками Kia America, 1% автомобілів мають цей дефект.

Щоб усунути цю проблему, дилери оновлять програмне забезпечення електронного паркувального гальма та безкоштовно замінять пошкоджені проміжні вали на відповідних автомобілях. Власники, які вже понесли витрати на ремонт, також отримають відшкодування.

Читайте також: Kia представила гібридний мінівен

Листи-повідомлення власникам будуть розіслані 15 травня, а дилерам - на кілька днів раніше.

Як повідомляв Укрінформ, міністерство землі, інфраструктури та транспорту Південної Кореї наклало штрафи на загальну суму 7,6 мільйона доларів на 10 іноземних і вітчизняних автовиробників за продаж автомобілів з невідповідними стандартами безпеки.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-