Студент із Миколаєва розробив клавіатуру-рукавицю

Студент із Миколаєва розробив клавіатуру-рукавицю

Укрінформ
Студент факультету комп’ютерних наук Чорноморського Національного університету імені Петра Могили з Миколаєва Сергій Овчар розробив клавіатуру-рукавицю MOPBOARD, яка є зручнішою і дешевшою за аналоги.

Про це повідомила пресслужба ЧНУ ім. П.Могили, передає Укрінформ.

«Основними перевагами продукту є його компактність і зручність користування. Пристрій можна використовувати як клавіатуру або мишку, залишаючи свободу рухів. Ще одною перевагою буде значно нижча від аналогів вартість продукту», - йдеться у повідомленні.

Ключову роль у функціонуванні клавіатури виконують гіроскопи – пристрої, що здатні точно вимірювати кути нахилу предмету у просторі.

Ця клавіатура безпровідна, а її заряду вистачає на 10-12 годин безперервної роботи. Також вона передбачає захисний корпус для вразливих елементів і, за словами розробника, «щоб її зламати, треба дуже постаратись».

Проєкт уже був презентований потенційним споживачам та інвесторам, в тому числі на конкурсі стартапів ЧНУ імені Петра Могили Startup BSNU 2020 (конкурс інноваційних студентських проєктів у галузі інформаційних технологій).

Читайте також: Мінцифри починає співпрацю з інноваційним парком UNIT.City

Наразі Сергій удосконалює свій пристрій, зокрема, планує додати функцію управління жестами для спрощення роботи.

Фото: пресслужба ЧНУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-