Китай випробував систему залпового запуску дронів-камікадзе

Китай випробував систему залпового запуску дронів-камікадзе

Відео
Укрінформ
У Китаї протестували комплекс, здатний виконувати масовий запуск невеликих ударних безпілотників. Такі системи можуть змінити концепцію ведення війни.

Про це повідомляє Naked-science, передає Укрінформ.

 "Дослідницька організація China Academy of Electronics and Information Technology (CAEIT) під час випробувань здійснила запуск дронів з коробчатой ​​установки, розміщеної на базі легкого тактичного автомобіля", - говориться в повідомленні.

Користь ударних безпілотників в сучасній війні ні у кого не викликає сумнівів. Очевидно і те, що в майбутньому кількість таких апаратів буде невпинно зростати: як в номінальному кількісному відношенні, так і в плані кількості різних моделей і модифікацій БПЛА. Це підтверджують китайці, які випробували систему залпового пуску дронів-камікадзе.

На жаль, не відомі ні назви БПЛА, які CAEIT використовувала у випробуваннях, ні позначення всього комплексу. Як можна бачити на представлених відеоматеріалах, безпілотні літальні апарати дуже схожі за формою і функціональним можливостям на курсуючий боєприпас CH-901 компанії China Poly Defense. Цей БПЛА запускається з пересувної «труби».  Його можна використовувати для розвідки або ураження наземних цілей.

Читайте також: Росія використовує на Донбасі майже всі типи своїх дронів - розвідка

Спочатку CH-901 оснастили парою висувних крил, а також V-подібним хвостовим оперенням.  Нещодавно дизайн БПЛА зазнав змін: V-подібне хвостове оперення замінили додатковим набором висувних крил і складним подвійним хвостовим оперенням.

CAEIT - дочірня компанія державної корпорації China Electronics Technology Group Corporation (CETC), яка в червні 2017 року провела експеримент, де брали участь близько 120 невеликих безпілотних апаратів. Чотири місяці по тому CAEIT провела власний, більш масштабний експеримент з двома сотнями дронів.

Фото: breakingdefense

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-