Канада доплачуватиме покупцям електрокарів 5 тисяч доларів

Канада доплачуватиме покупцям електрокарів 5 тисяч доларів

Укрінформ
У Канаді з цього року покупцям електричних та гідрогенових автомобілів держава повертатиме 5 тисяч доларів.

Про це йдеться у федеральному бюджеті Канади, ухваленому нещодавно парламентом, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

“Аби заохотити більше канадців купувати автомобілі із нульовим рівнем шкідливих викидів, бюджет-2019 пропонує протягом трьох років виділити міністерству транспорту 300 млн дол. для надання знижки до 5 тис. дол. на автомобілі з електричною батареєю або гідрогеновим пальним”, - зазначається у документі.

Ця знижка почне діяти уже цього року, однак поширюватиметься лише на автомобілі з “рекомендованою виробником ціною меншою за 45 тис. дол”. “Уряд вживає кроки, аби допомогти більшій кількості канадців обрати автомобілі із нульовим рівнем викидів, що дозволить Канаді перейти на низьковуглецеву економіку й зменшити транспортні витрати для середнього класу”, - йдеться у документі.

Також зазначається, що компанії, які вирішать інвестувати у виробництво електрокарів в Канаді, матимуть змогу залучити частину фінансування від держави.

Читайте також: Попит на електрокари в Україні цьогоріч зріс майже на 70%

Як повідомлялося, тихоокеанська канадська провінція Британська Колумбія нещодавно оголосила про намір повністю перейти на екологічні автомобілі із нульовими шкідливими викидами до 2040 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-