МОН зацікавлене у співпраці з Microsoft для розробки концепції цифровізації шкіл

МОН зацікавлене у співпраці з Microsoft для розробки концепції цифровізації шкіл

Укрінформ
Міністерство освіти і науки зацікавлене у співпраці з Microsoft для розробки концепції цифровізації шкіл в Україні, на яку в бюджеті на 2019 рік виділено близько 1 мільярда гривень.

Про це розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час зустрічі з представниками компанії Microsoft сьогодні, 23 січня, у Лондоні в межах Світового освітнього форуму, повідомляє прес-служба МОН.

«Ми збільшуємо доступ шкіл до сучасних технологій. Це передбачає розширення доступу до якісного Інтернету наших шкіл, а також закупівлю обладнання, на якому зможуть працювати діти та вчителі. На 2019 рік в нас є близько 1 млрд грн на зазначені цілі, але ми прагнемо використати ці гроші максимально логічно, оптимально, з найбільшою користю для наших дітей. Тому нам потрібні технічна експертиза, яка допоможе спроектувати систему найбільш правильно", - зазначила Гриневич.

Вона звернулася з проханням до представників Microsoft стати одними з партнерів України та надати таку технічну допомогу.

Тео Мілев, спеціаліст Microsoft з використання девайсів для Центральної та Східної Європи, зауважив, що правильно виписати архітектуру функціонування цієї системи надзвичайно важливо.

Читайте також: Стало відомо, коли Microsoft припинить підтримку Windows Mobile 10

«Від цього залежать ваші витрати на використання Інтернету, на закупівлю освітнього контенту тощо. Підхід, що передбачає підготовку такої концепції, дозволить створити дійсно працюючу систему», – підкреслив Мілев.

Він відзначив, що компанія може виступити одним із партнерів, що надасть таку технічну консультацію.

За словами Гриневич, Міністерство освіти і науки також планує залучити широкий спектр консультантів, які розуміються на обладнанні, наданні Інтернет-послуг та програмному забезпеченні, щоб розробити максимально продуману концепцію цифровізації українських шкіл. Так, до роботи вже долучилися спеціалісти компанії Google та Комітету з цифрових освітніх технологій при МОН, додала міністр.

Як повідомлялося раніше, МОН розглядає можливість співпраці з «Discovery», «Britanica» та «MATIFIC» для наповнення Національної освітньої е-платформи.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-