На ізраїльські компанії в Україні працюють 11 тисяч програмістів

На ізраїльські компанії в Україні працюють 11 тисяч програмістів

Укрінформ
На ізраїльські компанії в Україні працюють 11 тисяч інженерів програмного забезпечення.

Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Ізраїлю в Україні Йоель Ліон в інтерв'ю Укрінформу, коментуючи підписану 21 січня 2019 року Угоду про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем.

"Ізраїль інвестує в український народ прямо зараз, у ці хвилини. Ви маєте більше, ніж 11 тисяч інженерів, інженерів програмного забезпечення, які працюють на ізраїльські компанії тут, в Україні. Замість того, щоб надавати зовнішній підряд для інших країн, ми займаємося аутсорсингом для України: ми даємо робочі місця українцям, ці українці в середньому мають кращі зарплати та, знову ж таки, – ми вкладаємо ці гроші в українську економіку. Тож це також можна назвати інвестиціями", - сказав посол.

Він додав, що Україна розташована у центрі Європи і має всі природні ресурси, про які інші тільки мріють, зокрема землю, найбільш придатну для сільського господарства у світі.

"Я люблю український народ – чудові, світлі люди, кваліфіковані люди... Я казатиму людям, які мене питатимуть: так, це саме час для того, щоб інвестувати в Україну", - зазначив посол.

Ліон зауважив, що за умови незмінності курсу на реформи, інвесторам слід вкладати кошти в Україну.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет міністрів України 21 листопада 2018 року схвалив проект Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем.

За підрахунками Мінекономрозвитку, у результаті дії угоди вже в найближчій перспективі збільшиться український експорт до Ізраїлю, а також покращиться сальдо торгівлі України з Ізраїлем.

Відповідно до Експортної стратегії України, зокрема Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі на 2017-2021 роки, Ізраїль входить до ТОП-20 перспективних ринків для експорту української продукції, а також є одним з головних торговельних партнерів України в регіоні Близького Сходу. Найбільш перспективними для співпраці вважаються сфери агровиробництва, туризму, переробки вуглеводнів, зв’язку, медицини, енергоефективності та екології.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-