Нідерландських автовласників заохочуватимуть

Нідерландських автовласників заохочуватимуть "пересідати" на електрокари

Укрінформ
У Нідерландах для підвищення попиту на електрокари група експертів розробила “заохочувалий пакет”, який має збільшити кількість електромобілів до двох мільйонів до 2030 року.

Про це повідомляє Dutch News.

“Група експертів, яка вивчає питання, як заохотити до екоподорожей, придумала пакет заходів, які, як вони сподіваються, збільшать кількість електромобілів на нідерландських дорогах до двох мільйонів до 2030 року”, - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Електромобілі не обкладатимуть ПДВ й акцизом до 2022 року — Мінфін

Для заохочення покупців та збільшення попиту на електрокари, зокрема, потенційні власники можуть розраховувати на податкові пільги або субсидії.

У планах субсидування вартості нових електричних автомобілів для приватного використання на 6000 євро в 2021 році і поступове зниження до 2200 євро до 2030 року. Розмір субсидії буде меншим для корпоративних автомобілів і тих, що будуть в оренді.

У Нідерландах покупці електромобілів звільняються від сплати податку при реєстрації та збору за користування дорогами до 2025 року, а також будуть вжиті заходи щодо збільшення ринку вторинного електромобіля.

Читайте також: Омелян назвав визначальним виробництво першої української електричної вантажівки

Водіям дизельних та бензинових авто доведеться платити більш високі ставки на транспортні засоби.

Як відомо, Нідерланди відмовляться від бензинових і дизельних авто з 2030 року.

Уряд Нідерландів ухвалив план довгострокового розвитку країни, який, серед іншого, повинен заборонити продаж автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння вже у 2030 році.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-