У Дніпрі назвали переможців конкурсу проектів і стартапів ІnnoDnipro

У Дніпрі назвали переможців конкурсу проектів і стартапів ІnnoDnipro

Укрінформ
У Дніпрі підбили підсумки першого міського конкурсу для талановитих розробників – InnoDnipro. 

За звання найкращого змагалися автори двадцяти проектів-фіналістів. За рішенням експертної комісії грант на загальну суму 500 тис. грн розподілять між сімома конкурсантами. Про це повідомили у прес-службі міської ради Дніпра.

«За результатами публічного захисту розробок перше місце та можливість отримати 125 тис. грн віддали проекту представника Дніпровського державного аграрно-економічного університету Володимира Похила за дослідження нової породи овець. Тварини швидше ростуть і мають більшу вагу. Друге місце та винагороду у 100 тис. грн здобула розробка нових, більш енергоощадних і довговічних ліфтових установок. Її презентував представник Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Дмитро Колосов. Третє місце з грантом у розмірі 75 тис. грн отримав проект багатофункціонального полімерного матеріалу з потужними дезінфекційними властивостями, який розробив дніпрянин Богдан Мурашевич», - йдеться в повідомленні.

Четверте місце розділили одразу чотири розробки: програмне забезпечення для безпілотників від Віталія Антонова, мережа станцій моніторингу якості атмосферного повітря від Ігоря Гомілка (громадська організація «Асоціація Ноосфера»), а також дві концепції створення штучних нерестовищ для відтворення різних видів риб у річці Дніпро. Кожному проекту присудили грошові премії по 50 тис. грн.

У міськраді зазначили, що для авторів проектів це – перспектива професійного зростання, а для Дніпра – можливість знайти нові рішення для міського середовища.

Читайте також: Акції Apple впали, компанія втратила близько $70 мільярдів

Перший етап InnoDnipro стартував навесні цього року. Розробники подали загалом близько сімдесяти різних проектів. Серед стартапів-фіналістів, зокрема, проекти у галузі програмного забезпечення, методики боротьби зі шкідниками, тренінги для вчених, нове приладдя для електротранспорту та розробки з використанням альтернативних джерел енергії.

InnoDnipro – це муніципальна ідея, завдяки якій винахідники й новатори одержують стартову підтримку для своїх розробок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-