Частота запитів

Частота запитів "Біткойн" у Google скоротилася на 93%

Укрінформ
Згідно з даними Google Trends, частота згадування запитів "Біткойн" в мережі скоротилася на 93%. На тлі падіння ажіотажу, об'єм торгів цим активом також скоротився - з 56 млрд доларів/день на початку року до 9,7 млрд доларів/день на даний момент.

Про це йдеться в аналізі стану ринку криптовалют від аналітика форекс-компанії Альпарі Максима Пархоменка, який передано в розпорядження Укрінформу.

"Об'єм торгів або ліквідність ринку скоротилася до 9,7 млрд доларів/день, а ще на початку року, цей показник знаходився на позначці в 56 млрд доларів/день, що приблизно в 5 разів більше, ніж зараз. Разом з об'ємами ринку знижується і загальний об'єм запитів в мережі Google відносно Біткойну. За даними Google Trends, частота згадування запитів Біткойну скоротилася на 93%. Така ж доля і запиту "Купити Біткойн", - повідомив аналітик.

На думку Пархоменка, на тлі падіння популярності у світі основної криптовалюти, чекати зростання біткоїна в найближчій перспективі не варто.

"З урахуванням таких особливостей не варто чекати зростання біткойну на тлі падіння його популярності у світі, адже саме ажіотаж і формує зростання активу", - підкреслив він.

За словами Пархоменка, за минулий тиждень ринок криптовалют торгувався у вузькому діапазоні 6 300-6 500 доларів за одну монету. На даний момент актив торгується на позначці в 6 400 доларів.

"В цілому динаміка активу за тиждень була нейтральною, можна сміливо сказати, що ця ціна є справедливою на даний момент для цього активу. За останній місяць ми не можемо від неї відштовхнутися, так і вирости до більш високих позначок. Волатильність активу досягла свого історичного мінімуму і знаходиться на рівні в 0,86% впродовж дня. Капіталізація ринку, також, продовжує залишатися без змін і знаходиться на позначці в 208 млрд доларів", - повідомив експерт.

Кон'юнктуру іншого ринку криптовалют Пархоменко називає нейтральною.

Читайте також: Курс біткоїна за тиждень впав на $1000

"Динаміку іншого ринку можна назвати змішаною, загальну кон'юнктуру ринку можна назвати нейтральною. Монети за тиждень торгуються без змін", - зазначив він.

Нью-Йоркська біржа оголосила про запуск платформи Bakkt вже 12 грудня. Першими контрактами на цій платформі виступлять ф'ючерсні контракти на Біткойн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-