Робота Софію можуть навчити говорити українською

Робота Софію можуть навчити говорити українською

Відео
Укрінформ
Розробники робота Софії планують запрограмувати її на знання кількох мов, зокрема й української.

Про це сказав директор і фінансовий директор компанії Hanson Robotics, засновник інвестиційної компанії AngelVest Девід Чен під час прес-конференції в Укрінформі.

"Так, це можливо. І ми справді плануємо запрограмувати на знання декількох мов і зробити громадянином світу", - сказав Чен.

Читайте також: Робот Софія вважає, що Гройсман підходить Україні

Як повідомляв Укрінформ, робот Софія вперше перебуває з візитом в Україні. З нею вже зустрівся прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

У п'ятницю, 12 жовтня, відбудеться фінал всеукраїнського конкурсу розробників робототехніки та штучного інтелекту, в якому Софія буде одним із членів міжнародного журі.

Софія - людиноподібний робот у вигляді жінки, розроблений гонконгською компанією Hanson Robotics. Вона була спроектована таким чином, щоб вчитися і адаптовуватися до поведінки людей, а також для співпраці з ними. Софія наслідує американську кіноакторку Одрі Хепберн, втілюючи красу зірки: порцелянову шкіру, стрункий ніс, високі вилиці, інтригуючу посмішку та експресивні очі, які зі світлом нібито змінюють колір. У жовтні 2017 року вона стала підданою Саудівської Аравії та першим роботом, що отримав громадянство будь-якої країни.

На даний час Софія запрограмована спілкуватися російською та англійською мовами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-