Україна приєдналася до європейської традиції проведення Місяця кібербезпеки

Україна приєдналася до європейської традиції проведення Місяця кібербезпеки

Укрінформ
В Україні стартував Місячник кібербезпеки, який триватиме протягом жовтня.

 Акція відбуватиметься в рамках європейського Місяця безпеки, який традиційно проходить у жовтні. Цьогоріч Україна вперше приєдналася до цієї європейської ініціативи.

Про це Укрінформу повідомили в Київській торгово-промисловій палаті (КТПП).

"Україна вперше приєдналася до європейської традиції проведення в жовтні Місяця безпеки. Таку ініціативу започаткувала Торгово-промислова палата України та Антикризовий центр кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України", - зазначили в КТПП.

За словами організаторів, проведення місячника в Україні підвищить увагу та інтерес до питань інформаційної безпеки, кібернетичних загроз та шляхів їх подолання.

"Проведення Місячника кібербезпеки дасть можливість додатково акцентувати увагу на актуальності проблеми і фактично реалізувати функції просвіти, навчання та популяризації і привернення уваги до цього важливого питання", - сказав голова Комітету з електронних комунікацій ТПП України та віце-президент Київської торгово-промислової палати Володимир Коляденко.

Читайте також: Канада створила новий Центр із кібербезпеки

Перший тиждень місячника присвячений практиці базової кібергігієни і має на меті допомогти громадськості в установленні та додержанні процедур, перевірок і загальної поведінки, необхідних для забезпечення безпеки в інтернеті.

Тема другого тижня стане розширення цифрових навичок та освіти. Третій тиждень буде присвячений визначенню кібершахрайства, тобто інформування широкої громадськості про те, як ідентифікувати оманливий контент. Під час заключного тижня можна буде ознайомитися з новими технологіями досягнення конфіденційності.

Крім того, на Тижні кібербезпеки в Нідерландах вперше буде представлена національна експозиція України, яку організувала Київська торгово-промислова палата у рамках Місяця кібербезпеки Європи.

У червні поточного року Торгово-промислова палата України, комітет з електронних комунікацій, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації провели в Україні міжнародний форум "Кібербезпека - захисти свій бізнес".

Під час роботи форуму провідні світові й українські компанії презентували сучасні технологічні розробки для розбудови кіберекосистем для різноманітних бізнесів, найкращі світові практики їх використання малим і середнім бізнесом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-