Банківським даним українців загрожує новий вірус

Банківським даним українців загрожує новий вірус

Укрінформ
Хакери запустили новий вірус, який атакує користувачів Європи і краде банківські дані.

За даними компанії ESET, прихований банківський троян DanaBot вперше був зафіксований раніше цьогоріч в Австралії та Польщі, а тепер поширюється і в інших країнах — Італії, Німеччині, Австрії і станом на вересень 2018 року в Україні.

“DanaBot є модульним банківським трояном, який вперше був проаналізований Proofpoint в травні 2018 року після виявлення кампаній по поширенню шкідливої програми через шкідливі електронні листи в Австралії. Написаний в Delphi, троян має багатоступеневу і багатокомпонентну архітектуру, більшість функцій якої реалізовані за допомогою плагінів. На момент виявлення шкідлива програма перебуває в стані активної розробки", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Кіберполіція викрила хакера у створенні вірусних програм

Через два тижні після широко відомого поширення в Австралії, DanaBot був виявлений в Польщі. Згідно з дослідженням спеціалістів ESET, спрямована на Польщу кібератака все ще триває, і є найбільшою і найактивнішою на сьогодні. Для зараження жертв зловмисники використовують електронні листи, замасковані під рахунки різних компаній.

8 вересня 2018 ESET виявила нову атаку DanaBot, спрямовану на українських користувачів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-