Дрони допоможуть ловити браконьєрів на Сейшелах

Дрони допоможуть ловити браконьєрів на Сейшелах

548
Ukrinform
В жовтні марокканський технологічний стартап ATLAN Space запустить проект по використанню безпілотних літальних апаратів з метою боротьби із незаконним рибним промислом в територіальних водах Сейшельських островів. 

Про це повідомляє Engadget

У рамках проекту будуть використовуватися як дрони з нерухомим крилом і двигуном на бензині для моніторингу великих територій, так і електричні квадрокоптери в разі потреби. ATLAN Space займається розробкою штучного інтелекту для управління автономними безпілотними літальними апаратами з метою сканування великих територій для виявлення «екологічних злочинів», таких як незаконний вилов риби, браконьєрство або вирубка лісу.

Фінансування пілотного проекту по боротьбі з незаконним рибним промислом на Сейшельських островах буде відбуватись завдяки Національному географічному гранту в розмірі $150 000, який ATLAN Space виграла в червні.

За словами Бадра Ідрісса, гендиректора і співзасновника ATLAN Space, дрони будуть озброєні інформацією про популярні в браконьєрському середовищі зони незаконної ловлі риби.  Як тільки дрон виявить судно, штучний інтелект допоможе йому визначити, чи є цей об'єкт круїзним лайнером, танкером або рибальським судном.  Потім дрон встановить, чи знаходиться об'єкт в морській заповідній зоні, що охороняється і чи має він право на ведення рибного промислу.

Читайте також: В Україні почали використовувати дрони на сонячних батареях

Якщо буде зроблено висновок про те, що діяльність цього судна є незаконною, дрон визначить його місцезнаходження, ідентифікаційний номер, кількість людей на борту і передасть цю інформацію відповідним службам через супутниковий зв'язок.

 В даний час уряди африканських країн використовують легкі літаки або берегові охоронні човни для такого роду спостережень. Застосування дронів дозволить скоротити витрати на ведення спостережень і дасть можливість службі берегової охорони зосередитися на перехопленні браконьєрських суден. 

Ідрісса повідомив, що збиток країн узбережжя Західної Африки від незаконного рибного промислу складає $ 2,3 млрд на рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>