"Антонов" разом зі швейцарцями випускатиме гібридні дрони

Відео
1030
Укрінформ
Українське держпідприємство "Антонов" та швейцарська компанія AIR-ION TECHNOLOGIES SA починають співробітництво за програмою створення гібридних та повністю електричних безпілотних літальних апаратів.

Про це повідомляє ДП "Антонов" у Facebook

"В ході міжнародного аерокосмічного салону Фарнборо-2018 17 липня ДП "Антонов", що входить до складу ДК "Укроборонпром", та швейцарська компанія AIR-ION TECHNOLOGIES SA підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо налагодження партнерства у розробці, випробуваннях, сертифікації та серійному виготовленні гібридних та повністю електричних безпілотних літальних апаратів (БПЛА) на базі модульної уніфікованої багатофункціональної платформи розробки компанії "AIR-ION TECHNOLOGIES SA" для виконання різноманітних цивільних та військових задач", - йдеться у повідомленні.

Попередньо заплановано виробництво чотирьох типів БПЛА з максимальною злітною вагою 1500 кг та крейсерською швидкістю 185 км/год.

Документ передбачає кілька етапів співробітництва, на першому з яких партнери проведуть дослідження світових технологій та ринку щодо застосування електричних БПЛА в якості повітряного таксі, а також гібридних БПЛА в інших цивільних та військових цілях.

Читайте також: Ан-178 полетів до англійського Фарнборо на авіасалон

ДП "Антонов" братиме участь у розробці планера цих літальних апаратів, виготовленні дослідних зразків, проведенні їх випробувань, сертифікації, а в перспективі на виробничих потужностях ДП "Антонов" планується налагодити лінію з серійного виробництва БПЛА.

Зазначається, що відповідно до існуючих прогнозів, світовий ринок цивільних БПЛА в якості електричних повітряних таксі, для охорони державних кордонів, патрулювання, завдань забезпечення безпеки, служб з надзвичайних ситуацій, логістики та інших зросте з 17,8 млрд дол. США в 2017 році до 48,8 млрд дол. в 2023 році. Загальний об’єм ринку за цей період перевищить 215 млрд дол. США.

Об’єм ринку військових БПЛА протягом 2017-2027 рр. оцінюється в більше ніж 133 млрд доларів.

В рамках створення новітніх БПЛА "AIR-ION TECHNOLOGIES SA" сформувала надійну міжнародну систему партнерства, включаючи провідні компанії та науково-дослідні інститути з США, Канади, Великої Британії, Італії, Франції, Австрії, Швейцарії, Нідерландів та інших країн, що забезпечить високий інноваційний та технологічний рівень продукції. Відтепер до цього кластеру долучено й Україну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-