На Церері знайшли нові органічні сполуки

На Церері знайшли нові органічні сполуки

1703
Укрінформ
Вчені знайшли на карликовій планеті Церері в кілька разів більше органіки, ніж припускали раніше.

Про це повідомляє Naked-science.

Органічні молекули і багаті запаси водяного льоду були виявлені в 2015 році на основі даних, отриманих місією Dawn, що вивчала Цереру.

Вчені зазначили, що більша частина органіки на планеті сконцентрована на відносно невеликих ділянках в її Північній півкулі.

Читайте також: Запис із голосом Стівена Гокінга відправили в космос

Недавнє дослідження, опубліковане в Geophysical Research Letters, пропонує альтернативний підхід до обліку органіки на планеті. Замість використання земної органіки команда порівняла показання спектрометра з поверхні Церери з метеоритом.

“Ми вважаємо, що приблизно 40-50 відсотків спектрального сигналу, що спостерігається на Церері, пояснюється органікою. Це велика відмінність у порівнянні з 10 відсотками, про які повідомлялося на основі земних органічних сполук", - прокоментувала нові результати співробітник Південно-західного дослідницького інституту в Техасі Хана Каплан.

Виявлення органічного матеріалу на Церері ще не дає можливості зробити якісь певні висновки. Наприклад, на багатьох астероїдах і кометах також є органічні сполуки, але вони нездатні підтримувати життя.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-