Скандал з даними не вплинув на кількість користувачів Facebook у США

Скандал з даними не вплинув на кількість користувачів Facebook у США

Опитування
1203
Ukrinform
Більшість користувачів Facebook у США не перестали користуватися соціальною мережею незважаючи на скандал з компанією Cambridge Analytica, яка збирала особисті дані мільйонів користувачів без їхньої згоди.

Про це повідомляє Reuters, посилаючись на дані опитування Reuters/Ipsos, опубліковані в неділю.

"У ході національного онлайн-опитування, проведеного 26-30 квітня, було встановлено, що близько половини американських користувачів Faceboo не змінили обсяги використання сайту, одна чверть заявили, що використовують його більше", - йдеться в повідомленні.

Ще чверть респондентів заявили, що використовували соцмережу зовсім недавно або зовсім видалили свій аккаунт.

Це означає, що люди, які стали використовувати Facebook менше, були приблизно збалансовані тими, хто зараз використовує його більше і загальну рівновагу не було порушено.

Аналітик Майкл Пахтер з Wedbush Securities заявив, що, очевидно, нелегально отримані дані використовувалися лише для політичних оголошень, а не для більш згубних цілей. "Я ще не читав статей, в якій говорилося б, що якась людина зазнає збитків від порушення", - сказав він.

Читайте також: Компанія Cambridge Analytica може працювати під новою вивіскою - ЗМІ

Опитування Reuters/Ipsos проводилося онлайн англійською мовою по всій території Сполучених Штатів. Були зібрані відповіді 2194 дорослих, включаючи 1938 користувачів Facebook. Стандартна похибка вибірки 3%.

Нагадаємо, що соціальна мережа Facebook фігурує у скандалі з компанією Cambridge Analytica, яка могла незаконно отримати дані мільйонів користувачів соцмережі і вплинути на вибори багатьох країн світу, в тому числі і американські 2016 року, так як працювала з передвиборним штабом Дональда Трампа

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-