На Львівщині запустили вже восьму сонячну електростанцію на даху

На Львівщині запустили вже восьму сонячну електростанцію на даху

Фото, відео
1730
Ukrinform
Потужну дахову сонячну електростанцію відкрили на Львівщині, на території товарно-сировинного підприємства.

Про це повідомили у прес-службі Львівській облдержадміністрації.

«Сьогодні, 3 травня, у смт Запитів Кам’янка-Бузького району на території ВАТ «Львівська товарно-сировинна фірма «Львівресурси» відкрили дахову сонячну електростанцію. СЕС потужністю 500 кВт збільшить частку альтернативної енергії та знизить використання вуглеводневих енергоносіїв при виробництві електричної енергії», - йдеться в повідомленні.

Як зазначив на відкритті перший заступник голови ОДА Ростислав Замлинський, це вже 8-й проект по сонячних електростанціях, який реалізується на території Львівщини. Загальна потужність усіх СЕС складає майже 28 МВт.

Читайте також: В Україні щокварталу з'являється близько 400 сонячних електростанцій - експерт

"Дуже важливо, що у домогосподарствах встановлюють приватні сонячні електростанції, і їхня потужність є майже 3 МВт. Крім того, на території області діють 2 міні-гідроелектростанції, а також вітрові електростанції, загальна потужність яких сягає майже 50 МВт. Цього року плануємо відкрити ще 4 СЕС та низку нових вітрових електростанцій», - сказав Замлинський.

Сонячна електростанція у селі Запитів Кам`янко-Бузького району - це спільний проект ПП «Арт-Енерго» та ВАТ «Львівська товарно-сировинна фірма «Львівресурси». Заплановано, що за рік вона буде виробляти близько 549 945 кВт/год електроенергії.

Перша черга електростанції складається із 1880 панелей, що розташовані на усіх 6 дахах фірми.

Сума інвестицій, залучених у будівництво СЕС, становить понад 14 млн гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>