Apple переманила з Google фахівця зі штучного інтелекту для розвитку сервісу Siri

Apple переманила з Google фахівця зі штучного інтелекту для розвитку сервісу Siri

Укрінформ
Всесвітньовідома американська корпорація Apple найняла провідного фахівця в галузі розробки штучного інтелекту Джона Джаннандреа, який у перших числах квітня завершив свою роботу в компанії Google.

Про це повідомило в середу американське інформагентство Reuters.

"Компанія Apple Inc найняла видатного професіонала в питаннях штучного інтелекту, який щойно залишив Google, щоб посилити можливості свого голосового помічника Siri", - зазначається в повідомленні.

Читайте також: Apple планує відмовитися від процесорів Intel

Як уточнює видання, йдеться про Джона Джаннандреа, який раніше працював на керівних посадах в підрозділі, що займається розробкою штучного інтелекту Google. Він приєднається до Apple пізніше цього місяця в якості головного спеціаліста з машинного навчання та стратегії розробки штучного інтелекту.

Робота Джаннандреа в Apple стане дуже важливим кроком для компанії із Купертіно, яка помітно відстає від своїх конкурентів у ключових галузях штучного інтелекту, зауважується в повідомленні. Хоча сервіс Siri дебютував у 2011 році – набагато раніше, ніж Alexa компанії Amazon та помічник Alphabet компанії Google, його конкуренти швидше набирають популярності серед споживачів.

Читайте також: Експерти: Apple хоче врятувати iPhone зниженням ціни

При цьому, в "яблучній" компанії не стояли на місці, найнявши за останні роки цілий ряд провідних експертів та науковців у галузі штучного інтелекту. Результатом роботи стало, зокрема, збільшення можливостей Siri безпечно ділитися деякою інформацією споживача між девайсами Apple.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-