У Києві на електропідстанції запровадили технології Smart Grids

У Києві на електропідстанції запровадили технології Smart Grids

Укрінформ
ПАТ «Київенерго» завершило реконструкцію електропідстанції «Гарнізонна», від якої живляться міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни), інститут кардіології ім. Стражеска, завод громадянської авіації, держустанови, 70 житлових будинків та ін.

Про це Укрінформу повідомили з прес-служби енергетичної компанії.

"Роботи були проведені в рамках інвестиційної програми Київенерго. Повна модернізація обладнання коштувала 94 млн грн та стала черговим кроком із впровадження в столиці концепції «інтелектуальної» електроенергетики, яка мінімізує ризик перебоїв у постачанні електроенергії та виникнення аварійних ситуацій за рахунок використання сучасних технологій Smart Grids", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Нацкомісія затвердила зниження тарифів на тепло та гарячу воду у Києві

Як зазначили у компанії, на підстанції встановлено сучасну автоматизовану систему управління, яка збирає, зберігає та передає інформацію про стан обладнання, значення електричних параметрів приєднань, а також забезпечує релейний захист, виконує команди управління комутаційними апаратами 35, 10 кВ з диспетчерського пункту СВП «Київські електричні мережі». Системи релейного захисту, електроавтоматики, керування на електромеханічній базі замінені на сучасні мікропроцесорні пристрої з можливістю вільного програмування.

Підстанцію «Гарнізонна» збудовано більше 40 років тому, й вона давно потребувала модернізації, зауважили в Київенерго.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-