Уряд запровадить нові механізми підтримки інновацій в Україні - Гройсман

Уряд запровадить нові механізми підтримки інновацій в Україні - Гройсман

17002
Ukrinform
Уряд має намір найближчим часом запровадити нові механізми підтримки інноваційних проектів.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на конференції з питань цифрової економіки, повідомляє кореспондент Укрінформ.

“Зараз будемо запроваджувати нові механізми підтримки інновацій в Україні та підтримки стартапів”, - сказав Гройсман.

Він зазначив, що у цій сфері ситуація значно покращується останнім часом, але необхідно добитися того, щоб цифрова економіка розвивала достатньо стрімко.

“У цьому конкурентному світі ми маємо були надзвичайно швидкими та мобільними, і це залежить як від влади та регуляції, так і від умов, які ми можемо створити для розвитку реального сектору економіки та інших сфер. Ми не можемо сьогодні представити майбутню науку, освіту, охорону здоров’я без цифрових технологій та впровадження нових технологічний рішень”, - наголосив Прем’єр-міністр.

Він запевнив, що уряд активно працює із науковцями в цьому контексті, була утворена науково-технічна рада. “Вона має напрацювати рішення, які б дозволили нам побудувати достатньо якісну систему управління наукою, створення реальних механізмів трансферів наукових розробок у реальний сектор економіки”, - сказав Прем’єр-міністр.

Читайте також: Український стартап обігнав Маска на премії Product Hunt

Він також нагадав, що у державному бюджеті на 2018 рік закладено серйозний ресурс на розвиток інновацій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>