Укрзалізниця може зробити платним Wi-Fi в

Укрзалізниця може зробити платним Wi-Fi в "Інтерсіті+" і на вокзалах

1638
Укрінформ
В Укрзалізниці думають над тим, щоб зробити Wi-Fi у поїздах "Інтерсіті+" і на залізничних вокзалах платним.

Про це повідомив у четвер в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов в інтерв'ю телеканалу "112 Україна".

"Wi-Fi на сьогодні забезпечені поїзди категорії "Інтерсіті+". Ми продовжуємо роботу, пов'язану з поліпшенням якості сигналу і з якістю пропускної здатності трафіку. Тут є один принциповий момент, на який ми всі не наважимося. Ви знаєте, що на сьогодні це безкоштовна послуга. У той же час у більшості країн Європи, де в поїздах надається послуга Wi-Fi, вона платна", - сказав він.

За словами Кравцова, Укрзалізниця розглядає кілька шляхів вирішення цієї проблеми. "Перший - це залишити послугу безкоштовною і покращувати її якість в нинішньому стані, другий - зробити її платною для пасажирів", - зауважив він.

Читайте також: Укрзалізниця цьогоріч планує двічі підвищувати ціни на квитки

Відповідаючи на запитання, чи потрібен буде пасажирам ключ до Wi-Fi, керівник Укрзалізниці зазначив, що можливі різні підходи - "ключ, пароль, QR-коди". Можливий також захід банківською карткою, або використання реклами. "Такий рекламний підхід дозволяє окупити витрати на розгортання мережі. Приклади цього вже є – в аеропортах. І ми плануємо реалізацію такої концепції на залізничних вокзалах. Отримуючи півгодинний, годинний або десятихвилинний доступ до мережі, пасажир отримує рекламний контент, який оплачує рекламодавець", - пояснив Кравцов.

На запитання, який з варіантів буде обрано і коли його буде затверджено, керівник Укрзалізниці зазначив, що це залежить від переговорів з підрядниками і від економічних умов, оскільки компанія хоче реалізувати цей проект без додаткових витрат для себе.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-