Український стартап змусив штучний інтелект “рятувати” неякісні фото

Український стартап змусив штучний інтелект “рятувати” неякісні фото

Фото
Укрінформ
Українські розробники запустили сервіс Let’s Enhance, який дає змогу збільшувати й редагувати фото без втрат якості. 

Про це повідомляє itc.ua.

“Український стартап Let's Enhance запустив онлайн-сервіс letsenhance.io на основі штучного інтелекту, який дозволяє "наближати" окремі ділянки і покращувати фотографії в цілому без втрати якості”, - йдеться в повідомленні.

Сервіс доступний за посиланням. Проект заснували Владислав Пранскевічус і Олександр Савсуненко.

За словами розробників, вони використовували технологію машинного навчання super-resolution. Нейронна мережа, навчена на великій базі реальних фотографій, вчиться відновлювати деталі і зберігати чіткі лінії і контури, спираючись на своє знання типових об'єктів і текстур, що зустрічаються в реальному світі.

Читайте також: Український еко-стартап увійшов до ТОП-10 кращих на міжнародному конкурсі на Кіпрі

Сервіс дозволяє збільшити зображення в чотири рази без втрати якості.

Перша його нейромережа прибирає jpeg-артефакти, дефекти зображення, які виникають при стисненні. Друга, під назвою Boring, відновлює чіткість ліній і структур зображення. Ця мережа добре підходить для логотипів і коміксів,. Третя мережа – Magic – домальовує на фото відсутні деталі, роблячи його більш реалістичним.

На думку розробників, сервіс Let's Enhance має стати в нагоді дизайнерам, фотографам і веброзробникам, також не виключається його застосування для поліпшення якості супутникових знімків і даних з камер спостереження.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-